Рідня (12+)

Рідня (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рідня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кин / Kin

Підліток Елі (Майлс Труйтт) тиняючись закинутими будівлями натрапляє на сліди бою між прибульцями. Між тілами він знаходить зброю, принцип дії якої до кінця не розуміє. Саме у цей час виходить із в’язниці його старший брат Джиммі (Джек Рейнор). Він заборгував великі гроші місцевим злочинцям і їхній ватажок (Джеймс Франко) планує повернути борг якомога швидше. Це обертається неприємностями для Джиммі і Елі рятує його від бійки, скориставшись прибульською зброєю. Тепер братам доведеться протистояти одразу кільком ворогам. На них полюють і злочинці, і ФБРівці, яким потрібно розібратися що це за зброя, і прибульці, які хочуть повернути свою високотехнологічну річ собі.

Фантастичний бойовик «Рідня» знято братами Джонатаном та Джоном Бейкерами. Це перший їхній досвід на великому екрані. Виконати роль головного антагоніста запросили Джеймса Франко. Зйомки стрічки проходили у Торонто починаючи з жовтня 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик
В головних ролях
Майлс Труйтт, Керрі Кун, Зої Кравіц, Джеймс Франко, Денніс Квейд, Джек Рейнор, Джонатан Черрі, Лілі Гао
Режисер
Джонатан Бейкер, Джон Бейкер
Сценарій
Деніель Кейсі, Джонатан Бейкер, Джон Бейкер
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
12+