Місто в якому не ходять гроші (16+)

Місто в якому не ходять гроші (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місто в якому не ходять гроші» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Город в котором не ходят деньги / Місто в якому не ходять гроші

Аліса (Карина Мельниченко) переживає тяжкий період свого життя – вона втратила роботу і хлопця. Дівчина повністю розчарувалася у житті. В себе вдома вона знаходить квиток на потяг. Аліса не знає ані звідки він взявся, ані куди за ним можна доїхати. Та аби хоч якось розвіятися, Аліса вирішує сісти на цей потяг. І потрапляє у дивний фантасмагоричний світ – закриту територію, де діюсь свої закони. І не ходять гроші.

Драма «Місто, в якому не ходять гроші» знята за повістю загиблого музиканта Кузьми Скрябіна – Андрія Кузьменка. За кадром лунає голос самого Кузьми, записаний у 2013 році, тож складається уява, ніби він розповідає історію героїні. Сюжет побудований на однойменній повісті, що увійшла до дебютної збірки музиканта 2006 року. Екранізувати твір взялася українська режисерка Ганка Третяк. Така ідея виникла в неї у 2016 році. Знімали на гроші незалежних спонсорів і бюджет картини склав скромних 3,2 млн. грн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
драма, пригоди, фантастика, українське
В головних ролях
Карина Мельниченко, Андрій Цишкевич, Ігор Цишкевич, Сергій Швидкий, Інна Мірошніченко, Іван Гарасимчук, Адам Цибульский
Режисер
Ганка Третяк
Сценарій
Кузьма Скрябін
Прокат
З 13 вересня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16+