Великий Гетсбі

Великий Гетсбі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великий Гетсбі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Великий Гэтсби /

Драматична картина "Великий Гетсбі" розповідає про життя міліонера Джея Гетсбі (Леонардо ДіКапріо). Оповідь ведеться від імені молодого Ніка Каррауейя (Тобі Магуайр), який приїхав до Нью-Йорку з Середнього Заходу та поселився по сусідству зі своєю родичкою Дейзі (Кері Малліган). Одного разу він потрапляє на вечірку до будинку Гетсбі, де, сам того не очікуючи, знайомиться з багатієм та більше того - стає одним із не багатьох, кому Гетсбі розповідає історію свого життя. Сильний чоловік стрімко досягає успіху в усьому, за що береться та переконаним, що саме це приведе його до щастя. Низка розчарувань, ризикованих вчинків та емоційних рішень заводять героя у глухий кут, який закінчується трагедією.

Режисер фільму "Великий Гетсбі" австралієць Баз Лурман відомий по феєричним "Мулен Руж" та "Ромео+Джульєтта", а також по воєнній драмі "Австралія". Картина порадує яскравими та насиченими сценами нічного життя Нью-Йорка 20-х років минулого століття. Даний фільм - п'ята спроба екранізації великого роману Френсіса Скотта Фіцджеральда. Одною з найбільш успішних екранізацій творів Фіцджеральда стала "Загадкова історія Бенджаміна Баттона".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Австралія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Леонардо ДіКапріо, Тобі Магуайр, Кері Малліган, Джоел Едгертон, Айла Фішер
Режисер
Баз Лурман
Сценарій
Баз Лурман, Крейг Пірс, Френсіс Скотт Фіцджеральд
Прокат
З 16 травня 2013
Тривалість
143 хв.
Вікові обмеження
16 років