Смертельний лабіринт

Смертельний лабіринт (2019) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смертельний лабіринт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Клаустрофобы / Escape Room

Кожен з героїв фільму живе своїм життям, допоки не отримує дивне повідомлення. Усіх їх запрошено взяти участь у грі, головним призом якої є 1 мільйон доларів. Думаючи, що зібралися разом аби обговорити умови гри, вони зрештою розуміють, що ця гра вже розпочалася. Вони замкнені у кімнаті, вихід з якої зашифровано у різних дрібничках, прихованих у кімнаті. Ситуація ускладнюється панікою героїв, оскільки стає очевидним, що окрім виграшу на них може чекати найстрашніша з усіх можливих поразок – смерть. У останню мить вибравшись із однієї кімнати вони потрапляють у наступну, тривале перебування у якій також загрожує їм загибеллю. Тепер усі шестеро хочуть виграти не просто заради грошового виграшу, а заради можливості жити.

Фантастичний трилер «Смертельний лабіринт» зняв режисер Адам Робітель («Астрал 4: Останній ключ», «Демони Дебори Логан») за сценарієм Брега Ф. Шута та Марії Мельник. Режисер Робітель, який раніше робив кар’єру актора, сам знявся у своєму фільмі у одній із ролей.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2019
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Тайлер Лабін, Дебора Енн Уолл, Тейлор Расселл, Логан Міллер, Найк Додані, Адам Робітель, Джессіка Саттон
Режисер
Адам Робітель
Сценарій
Брег Ф. Шут, Марія Мельник
Прокат
З 31 січня 2019
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
-