Сім сестер (16+)

Дивіться фільм Сім сестер (16+) (Тайна 7 сестер) у кінотеатрі Планета Кіно у Львові (King Cross Leopolis, Сокільники, Стрийська 30, Ашан). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Сім сестер (16+) 2017 року.
Тайна 7 сестер / Seven Sisters

В майбутньому на перенаселеній людьми Землі через брак продовольства уряд забороняє сім'ям мати більше однієї дитини. Але закони природи зіграли злий жарт з однією сім'єю. У них народилося сім дівчаток-близнят. Їм дали імена по днях тижня. Дівчинка на ім'я Понеділок виходила з дому тільки по понеділках, а Середа по середах. Для суспільства їх усіх звали Карен Сеттман (Нумі Рапас). Попри суворі порядки в суспільстві, вже дорослим дівчатам вдавалося тримати в таємниці своє існування. Так тривало до тих пір, поки Понеділок не зникла. Вийти їй на допомогу, а значить розкрити головну таємницю свого життя, ніхто не має права.

Фантастичний трилер «Сім сестер» про світ майбутнього зняв норвезький режисер Томмі Віркола. У виробництві фільму брали участь чотири країни – Великобританія, США, Франція і Бельгія. Честь зіграти в одному фільмі сім ролей одразу випала актрисі зі Швеції Нумі Рапас.

Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Нумі Рапас, Віллем Дефо, Гленн Клоуз
Режисер
Томмі Віркола
Сценарій
Макс Боткін, Керрі Уільямсон
Прокат
З 31 серпня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Прем'єрний період
До 06 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
16+