Війна богів: Безсмертні

Війна богів: Безсмертні (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Війна богів: Безсмертні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Война богов: Бессмертные /

Через тисячоліття після того, як боги Олімпу перемогли у великій битві з Титанами, виявилось, що фатальна битва ще попереду. У новому фантастичному фільмі Війна богів 3d безжалісний і підступний король Гіперіон (Мікки Рурк), який збожеволів від безвладдя, оголошує людському роду війну. Залишаючи за собою гори убитих і випалену землю Греції, Гіперіон опановує зброю неймовірної сили - Епірський Лук, який викував на небесах Бог війни Арес. З його допомогою він звільняє від тисячолітнього ув'язнення бажаючих кривавої помсти Титанів. Якщо Еллада загине, то і боги Олімпу будуть скинуті. Але древній закон не дозволяє Богам втручатися в людські конфлікти, хай і з міфічними Титанами. І коли Боги усвідомлюють своє безсилля, вони призвуть його, єдиного, хто зможе протистояти Гіперіону і його орді – легендарного Тесея.

За жанром, фільм Війна богів 3D являє собою жорстокий і безкомпромісний бойовик за мотивами міфології Древньої Греції, поданий глядачу як шалено яскраве видовище у стилі живопису епохи Ренесансу. Знятий з використанням 3D-технологій режисером Тарсемом Синхом ("Клітка", "Запределье") і спродюсований самим Марком Кантоном ("Очі ангела", "24 години", "300 спартанців", "Ідеальна втеча"), цей фільм задовго до прем'єри отримав схвальні відгуки тих, кому пощастило побачити його на закритих показах. Досить подивитись трейлер фільму і зрозуміти, що в листопаді нам належить стати свідками грандіозних подій, масштаби яких не в змозі осягнути людський розум.

Война Богов: Бессмертные 3D постер средний
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, драма
В головних ролях
Генрі Кавілл, Стивен Дорфф, Люк Еванс, Ізабель Лукас, Келлан Латс, Фріда Пінто, Міккі Рурк, Джон Херт, Джозеф Морган, Марк Марголіс
Режисер
Тарсем Сінх
Сценарій
Чарлі Парлапанідес, Влас Парлапанідес
Прокат
З 10 листопада 2011
Тривалість
104 хв.