2:22 (12+)

2:22 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «2:22» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

2:22

Диспетчер в аеропорту Ділан (Міхіл Хаушман) любить свою роботу і вміє швидко приймати правильні рішення. В той день рівно о 2 годині 22 хвилини одночасно у двох літаків в повітрі стався збій електроніки. Виною тому незрозумілий і видимий лише Ділану спалах. Тільки завдяки вмінню хлопця блискавично оцінювати ситуацію трагедії вдалося уникнути. Незабаром він зустрів загадкову і чарівну Сару (Тереза Палмер). Виявляється, вона була на борту одного з тих літаків. З появою дівчини в його житті, Ділан все частіше бачить дивні закономірності. Розгадати таємницю цих явищ під силу тільки їм двом.

Фільм створений спільно кінематографістами з США і Австралії. Режисерське крісло зайняв Пол Каррі («З міркувань совісті»). Назва трилера «2:22» – це посилання на годину, о котрій з дня на день в житті героя відбуваються дивні події. Виконавцями головної чоловічої ролі могли стати Армі Хамер і Бенджамін Уоккер.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2017
Країна
США, Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер
В головних ролях
Тереза Палмер, Міхіл Хаушман, Мейв Дермоді, Сем Рід, Ремі Хій, Симона Кессел
Режисер
Пол Каррі
Сценарій
Тодд Стейн, Нейтан Паркер
Прокат
З 29 червня 2017, орієнтовно по 26 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
12+