300 спартанців: Розквіт імперії

300 спартанців: Розквіт імперії (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

300 спартанцев: Расцвет империи / 300: Rise of an Empire

"300 спартанців: Розквіт імперії" - cиквел легендарного фільму, у якому 300 воїнів успішно протистояли багатотисячній армії. Не менш героїчні побоїща очікують і на нових героїв. Цього разу очолює греків відважний флотоводець Фемістокл. На відміну від свого соратника Леоніда, головний герой мало розуміється на сухопутних боях, його стихія - море. Усі тонкощі ведення бою поблизу грецьких островів йому відомі. У розпорядженні Фемістокла близько 300 суден. Однак, завдяки винахідливості та кмітливості, герой дає відсіч персидському флоту, що суттєво перевищує грецький за чисельністю.

Сценарій до фільму "300 спартанців: Розквіт імперії" написав Зак Снайдер, більш відомий як режисер багатьох видовищних бойовиків з батальними сценами, у тому числі й попередніх "Спартанців". Він же взявся продюсувати фільм, який знято у форматах ЗD та ІМАХ ЗD, що дозволить у повній мірі поринути у атмосферу давніх битв.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма
В головних ролях
Єва Грін, Родріго Санторо, Джек О'Коннелл, Салліван Степлтон, Ганс Метісo
Режисер
Ноам Муррo
Сценарій
Курт Джонстад, Зак Снайдер, Френк Міллер
Прокат
З 06 березня 2014
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16 років