8 нових побачень

8 нових побачень (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «8 нових побачень» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

8 новых свиданий /

Головні герої фільму «8 нових побачень» – Віра (Оксана Акіньшина) та Микита (Володимир Зелінський) – зійшлися за дуже дивних обставин. Вони зовсім не були знайомі, проте щоранку прокидалися в одному ліжку. Такі красномовні натяки Долі не були марними – Віра та Микита одружилися. Час не стояв на місці, пара прийняла рішення жити окремо. Але чи реально це втілити для тих, хто став близьким один одному за таких обставин? Як би не так! Виявляється, таке рішення вони не зможуть прийняти без участі Долі. Знову на героїв чекають ранки, сповнені сюрпризів.

Рішення про зйомки фільму «8 нових побачень» було прийнято ще на етапі роботи над першою картиною. Разом з тим, аби переконатися в необхідності такого кроку, творці дочекалися реакції глядачів на фантастичну історію кохання. Але й тоді творча група не змогла стати до роботи. Виконавиця головної ролі Оксана Акіньшина готувалася стати мамою та, у зв’язку з цим, знімальний процес було відкладено до початку 2013 року. Останні кадрі відзняли вже влітку.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Оксана Акіньшина, Володимир Зеленський, Михайло Галустян, Поліна Максимова, Сергій Шнуров, Віктор Васильєв, Настя Задорожна
Режисер
Марюс Вайсберг
Сценарій
Андрій Яковлєв, Михайло Савін, Дмитро Козлов
Прокат
З 25 грудня 2014 по 04 лютого 2015
Тривалість
84 хв.
Вікові обмеження
16 років