Ліки від щастя

Ліки від щастя (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ліки від щастя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лекарство от здоровья / A Cure for Wellness

Амбіційний і рішучий містер Локхарт (Дейн ДеХаан) відправляється в Європу. Далеко від сторонніх очей, серед чарівної природи швейцарських Альп, діє спа-курорт. Сюди якось поїхав керівник компанії, в якій працює Локхарт. Прибувши на курорт, герой дізнається, що його керівник таємничим чином зник. І, на жаль, це не єдине жахливе відкриття, яке йому доведеться зробити.

Трилер «Ліки від щастя» – спільний проект кінематографістів з США і Німеччини. Федеральний фонд німецького кіно поповнив бюджет картини майже на 8 млн. євро. Режисуру довірили Гору Вербінскі, володарю премії Оскар за мультфільм «Ранго». Спільно з Джастіном Хейсом Вербінські написав сценарій. Провідні ролі виконали актори з США – Дейн ДеХаан і Джейсон Айзекс. Зйомки проходили на території старовинного замку Гогенцоллерн в Німеччині. Спеціально для цього замок був закритий для відвідувачів на період зйомок.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2017
Країна
США, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Джейсон Айзекс, Дейн ДеХаан, Міа Гот, Селія Імрі, Сюзанна Вуест, Карл Ламблі
Режисер
Гор Вербінскі
Сценарій
Джастін Хейс, Гор Вербінскі
Прокат
З 06 квітня 2017, орієнтовно по 10 травня 2017
Прем'єрний період
До 12 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
146 хв.
Вікові обмеження
16+