Життя і мета собаки

Життя і мета собаки (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Життя і мета собаки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Собачья жизнь / A Dog

Всі любителі собак знають, наскільки відданими вони можуть бути. Великі та маленькі, породисті чи дворняги, довго- чи гладкошерсті, мисливські, їздові, сторожові і декоративні– всі вони незмінно стають кращими друзями і помічниками своїм господарям. А що вони самі відчувають до людей? Адже комусь дозволяють спати на дивані, а когось тримають на ланцюгу. Які уроки підносить тваринам життя поруч з людиною? Про ці та багато інших особливостей життя домашніх улюбленців можна дізнатися з нового фільму.

Пригодницька драма «Життя і мета собаки» – фільм про хатніх тварин від шведського режисера Ласе Халльстрьома, який зняв «Хатіко: найвірніший друг». В основі сюжету – однойменний роман В. Брюса Камерона, написаний в 2010 році. Права на екранізацію були куплені в 2015 році студією DreamWorks. Зйомки почалися в серпні 2015 року. Спочатку собаки у фільмі повинні були говорити голосом Бредлі Купера, проте в остаточній англомовної версії звучить голос Джоша Гада.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний, драма, комедія
В головних ролях
Денніс Куейд, Брітт Робертсон, Джон Ортіс, Джульєт Райленс, Люк Кірбі, Пеггі Ліптон, Пуч Холл
Режисер
Лассе Халльстрьом
Сценарій
Катрін Мішон, В. Брюс Камерон
Прокат
З 23 лютого 2017, орієнтовно по 05 квітня 2017
Прем'єрний період
До 01 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
0+