Післявесільний розгром

Післявесільний розгром (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Післявесільний розгром» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Послесвадебный разгром / A Few Less Men

Численні друзі збираються на весільну церемонію. Але замість гучної вечірки вони побачать дещо неочікуване. Наречений зривається зі скелі і гине. Він сирота, ближчих та рідніших йому людей, ніж ця трійця у хлопця не було. Тож тепер Девід (Завьер Семюел), Том (Кріс Маршалл) і Грем (Кевін Бішоп) повинні перевезти тіло свого друга з Австралії до Великобританії. Це могло б стати сумною історією-спогадом про спочилого. Але точно не за участі цих хлопців. Вони примудряються зустрічати настільки ж безглуздих людей, як і ситуація, в якій вони знаходяться.

Фільм знятий кінематографістами з Австралії. Комедію «Післявесільний розгром» оцінять любителі чорного гумору. Це продовження однойменного фільму 2011 року про друзів, які приїхали на весілля до Австралії. Режисурою зайнявся Марк Лампрелл. Сценарій належить Діну Крейгу, якого можна вважати майстром подібного жанру («Смерть на похоронах» 2007 і 2010).

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2017
Країна
Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Дакр Монтгомері, Зав'єр Семюел, Кріс Маршалл, Райан Корр, Кевін Бішоп, Дебора Мейлман
Режисер
Марк Лампрелл
Сценарій
Дін Крейг
Прокат
З 06 квітня 2017, орієнтовно по 03 травня 2017
Прем'єрний період
До 12 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+