Жах Амітівілля: Пробудження (16+)

Жах Амітівілля: Пробудження (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жах Амітівілля: Пробудження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ужас Амитивилля: Пробуждение / Amityville: The Awakening

У той самий будинок в місті Амітвіллі переїжджає мати-одиначка Джоан (Дженніфер Джейсон Лі) і троє її дітей. Молодша Джульєтта ще зовсім маленька і всьому рада, а ось Белла не в захваті від переїзду і зміни школи. Брат-близнюк Белли Джеймс (Камерон Монахен) давно знаходиться в комі. За запевненням лікарів, вийти з цього стану і повернутися до нормального життя він ніколи не зможе. З переїздом до нової оселі стан хлопця змінюється.

Фільм жахів «Жах Амітвілля: Пробудження» є десятим фільмом франшизи і дев'ятнадцятим, об'єднаним спільною темою. Жоден з фільмів франшизи ніколи не був знятий як продовження попереднього. Лише раз був знятий пріквел до найпершого фільму, який вийшов в 1979 року. Режисером і сценаристом нового фільму жахів став Франк Халфун з Франції. За свою кінокар'єру він спробував себе як актор, продюсер, монтажер, сценарист і режисер. Незмінним залишався лише жанр картин, над якими він працював – це трилери і жахи.

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Белла Торн, Камерон Монахен, МакКенна Грейс, Дженніфер Джейсон Лі, Дженніфер Моррісон
Режисер
Франк Халфун
Сценарій
Франк Халфун
Прокат
З 20 липня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Прем'єрний період
До 26 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+