Гіркі жнива

Гіркі жнива (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гіркі жнива» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Урожай дьявола / Bitter Harvest

Епічна прониклива сага про велике кохання на тлі трагічних подій української історії у період Голодомору 32-33 років. Головний герой фільму Юрій (Макс Айронс) живе звичним життям українського хлопця. Він закоханий в Наталку (Саманта Баркс) і мріє створити з нею міцну сім’ю. Та його мріям не судилося здійснитися. Людиноненависницький радянський режим влаштовує голод. Населення у селах опиняється на межі вимирання. Чоловіки, у жилах яких тече козацька кров, не в силах сидіти склавши руки та чекати смерті. Організовуються осередки спротиву, мета яких перебороти безжальну систему.

Історична драма «Гіркі жнива» зображує епоху, найбільш трагічну для українського народу. Вперше тема страшного Голодомору 32-33 років з’явиться на великому екрані у англомовній стрічці. Над картиною канадського виробництва працювала багатонаціональна команда. Серед акторів – британці, канадці та українці. Режисерське крісло посів Джордж Менделюк з Німеччини. Основні події картини були зняті в музеї народної архітектури та побуту в Пирогові, який зобразив село на Черкащині.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2017
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, військовий, історія
В головних ролях
Теренс Стемп, Макс Айронс, Саманта Баркс, Баррі Пеппер
Режисер
Джордж Менделюк
Сценарій
Річард Бачинський-Гувер, Джордж Менделюк
Прокат
З 23 лютого 2017, орієнтовно по 29 березня 2017
Прем'єрний період до
01 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
12+