Клуб «50 відтінків сірого» (12+)

Клуб «50 відтінків сірого» (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Клуб «50 відтінків сірого»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Книжный клуб / Book Club

Тридцять років поспіль чотири подруги – Дайан (Дайан Кітон), Вівіан (Джейн Фонда), Шарон (Кендіс Берген) та Керол (Мері Стінберген) – були членами книжного клубу. Вони паралельно читали різні твори та ділилися враженнями. Настала черга почитати про «50 відтінків…». Сюжет так захопив подруг, що вони вирішили терміново щось змінювати у своєму приватному житті. На заваді не стануть ані дорослі діти, ані посада федерального судді, ані скептично налаштований чоловік. Чотири поважних пані до цієї книжки вважали, що знають про секс достатньо. Тепер вони вирішили розширити коло своїх вмінь та спробувати те, на що раніше ніколи б не наважилися.

Комедію «Клуб «50 відтінків сірого»» зняв режисер та сценарист Білл Холдермен. У написанні сценарію також приймала участь канадська акторка, продюсер та сценарист Ерін Сімс. При скромному бюджеті у $10 тис. картина за два тижні прокату зібрала касу в $37 тис.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Дайан Кітон, Джейн Фонда, Кендіс Берген, Мері Стінберген, Енді Гарсіа, Крейг Т. Нельсон
Режисер
Білл Холдермен
Сценарій
Білл Холдермен, Ерін Сіммс
Прокат
З 19 липня 2018, орієнтовно по 01 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
12+