Боттічеллі: Інферно (0+)

Боттічеллі: Інферно (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Боттічеллі: Інферно» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Боттичелли - Инферно / Botticelli Inferno

Розкрий загадки на мапі пекла Данте та секрети найбільш бунтівного художника Ренесансу: чому «Інферно» Сандро Боттічеллі залишилася незавершеною, як була загублена, та як повернена до життя. Ця стрічка — захоплива історія, яка розкриває несподівану, темну сторону художника, відомого такими спокійними та ідеалістичними роботами, як «Народження Венери» і «Весна».

Боттічеллі оживив світ Данте в ста двадцяти прискіпливо виведених малюнках. У центрі композиції — «Мапа пекла», подоба путівника по його темним колам. Століттями мапа пекла Данте (італійською — «Inferno») зберігалася в кулуарах Ватикану. Заворожлива і одночасно страшна картина, що представляє нам грішників та їх покарання, страждання та спокуту. Що ж вона може розповісти? З якого боку її розкриє таємничий геній Боттічеллі, і що вона повідає нам про наші власні душі?

Сценарист і режисер Ральф Луп створив фільм, покликаний стати подорожжю в раніше не досліджені куточки творчості Боттічеллі та познайомити з його загадковою особистістю. Зйомки картини пройшли в Римі, Флоренції, Лондоні, Берліні та Шотландії. Спеціально для фільму картину Боттічеллі просканували сучасним потужним сканером, який дозволив побачити безліч деталей, раніше прихованих від неозброєного погляду.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Німеччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Ральф Луп
Сценарій
Ральф Луп
Прокат
14 березня 2018 та 15 березня 2018
Знижки весь день
14 березня 2018 та 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+