Хто в домі тато 2 (12+)

Хто в домі тато 2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хто в домі тато 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Здравствуй, папа, Новый год! 2 / Daddy s Home 2

Конфлікт, який можна було спостерігати в попередньому фільмі, давно забуто. Дасті (Марк Волберг) і Бред (Вілл Феррелл) тепер не затяті вороги, а хороші друзі, які разом роблять все можливе для щастя дітей. Вони вирішили організувати для малечі ідеальне Різдво. Звісно, складно уявити сімейне свято без дідусів. Тож до міста летять дідусі Курт (Мел Ґібсон) і містер Уїтакер (Джон Літгоу). Як і сини, ці двоє відразу не сподобалися один одному. Тепер протистояння, розпочате Бредом і Дасті продовжать їх татусі.

Комедія «Хто в домі тато 2» продовжить улюблену історію, що вийшла на екрани в 2015 році. Тоді касові збори перевищили бюджет картини більш ніж в 3,5 рази. Про те, що Вілл Фаррелл і Марк Волберг повернуться до своїх ролей, оголосили в квітні 2016 року. Роботу над проектом також продовжили сценаристи Джон Морріс і Браян Барнс, а також режисер і співавтор сценарію Шон Андерс.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Марк Волберг, Мел Ґібсон, Вілл Фаррел, Алессандра Амброзіо, Лінда Карделліні, Джон Літгоу
Режисер
Шон Андерс
Сценарій
Шон Андерс, Браян Бернс, Джон Морріс
Прокат
З 23 листопада 2017, орієнтовно по 27 грудня 2017
Прем'єрний період до
До 03 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 грудня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+