Глибоководний горизонт

Глибоководний горизонт (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Глибоководний горизонт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Deepwater Horizon

Видобуток нафти передбачає розробку нових родовищ. У 2009 році нафтова платформа пробурила в Мексиканській затоці унікальну за глибиною свердловину. У процесі цементування десятикілометрової свердловини сталася аварія. Для 126 осіб, які перебували в цей час на платформі, вибух нафти став найстрашнішою подією в їхньому житті.

Назва фільму «Глибоководний горизонт» збігається з назвою нафтової платформи, на якій у квітні 2010 року відбулася небачена за масштабами катастрофа. Вибух нафти та 36-годинна пожежа, що виникла потому, призвели до затоплення платформи. Внаслідок аварії в Мексиканську затоку вилилася величезна кількість нафти, що призвело до екологічної катастрофи. У основу фільму лягла стаття очевидців цих подій. Режисером картини став Пітер Берг, відомий за фільмом «Хенкок». Основний знімальний процес проходив у Новому Орлеані, а для роботи над деякими сценами перемістилися у Великобританію.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Марк Волберг, Ділан О’Браєн, Кейт Хадсон, Курт Рассел, Ітан Саплі, Джина Родрігез
Режисер
Пітер Берг
Сценарій
Метью Сенд, Метью Майкл Карнахан
Прокат
З 29 вересня 2016, орієнтовно по 02 листопада 2016
Прокат у технології IMAX до
12 жовтня 2016 р.
Прем'єрний період до
5 жовтня 2016 р.
Знижки в технологіях IMAX та Cinetech+ в будні та вихідні весь день з
6 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
12+