День Перемоги (мовою оригіналу) (16+)

День Перемоги (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «День Перемоги (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

День Победы / Victory day

Фільм показує як відзначають День Перемоги у Трептов-парку у Берліні. На фоні радянських монументів вихідці із колишнього Союзу радіють «святу» так, як звикли це робити в себе на батьківщині. Люди несуть квіти до братських могил, співають пісні воєнних років та танцюють.

Документальний фільм «День Перемоги», режисером та сценаристом якого є Сергій Лозниця, було знято 9 травня 2017 року у Берліні. Трептов-парк, де проходять показані події, відомий масовим захороненням загиблих у 1945 році радянських солдат. Також там знаходяться радянські монументи, що зробило це місце традиційним для святкувань Дня Перемоги. За атмосферою фільм перегукується зі стрічкою Лозниці «Аустерліц», знятою на території колишнього концтабору. Фільм змонтовано у традиційному для режисера стилі, коли камера відсторонено спостерігає за подіями, що розгортаються не залежно від того, як ставиться до них глядач чи сам режисер.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2018
Країна
Німеччина
Мовою оригіналу
російська, німецька (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Сергій Лозниця
Сценарій
-
Прокат
З 01 листопада 2018, орієнтовно по 07 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 листопада 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+