Дикі предки (0+)

Дикі предки (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дикі предки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дикие предки / Early Man

Жили собі люди у кам’яну добу. Тішилися простими радостями, налагоджували побут, ростили дітей. Аж ось з’явились дивні люди. Вони мали металеві знаряддя праці, якісь дивні цінності та називали цих щасливих людей дикунами. І якби ж то тільки ображали, але хочуть поневолити – примусити працювати на копальнях для видобутку руди. Підкорятися зовсім не хочеться, тож первісні люди беруться рятувати своє становище і захищати своє право жити так, як вони звикли.

Мультфільм «Дикі предки» від британської студії Aardman Animations розповідає про життя людей на зламі кам’яної та бронзової доби. Студія відома своїми мультфільмами у техніці пластилінової анімації. У 2007 році на базі студії знято мультсеріал «Баранчик Шон», з яким добре знайомий український глядач. За постановку нового проекту взявся режисер Нік Парк, що отримав 4 нагороди «Оскар» – одну за кращий анімаційний фільм «Воллес і Громіт: прокляття кролика-перевертня» та три за короткометражні мультфільми про тих самих героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм
В головних ролях
Том Хіддлстон, Мейсі Вільямс, Едді Редмейн, Річард Айоейд, Марк Вільямс, Тімоті Сполл
Режисер
Нік Парк
Сценарій
Марк Бертон, Джеймс Хіггінсон
Прокат
З 29 березня 2018, орієнтовно по 11 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
0+