Вулкан пристрастей

Вулкан пристрастей (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вулкан пристрастей» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вулкан страстей / Eyjafjallajökull

Назва фільму – «Вулкан пристрастей» – якнайкраще змальовує те, що відчувають одне до одного колишні чоловік та дружина Ален (Денні Бун) та Валері (Валері Бонетон). Вони вже давно розлучені і ось їхня донька виходить заміж. Дорога до місця весілля – із Франції до Греції – це переліт, який мав би тривати декілька годин. Але так сталося, що через виверження вулкану у Ірландії рейси відмініли, Європу доведеться перетнути наземним транспортом. Менше за все Ален та Валері хотіли б побачити одне одного поряд впродовж всього шляху, проте їм нікуди одне від одного дітися. Їх пов’язують сильні почуття. Щоправда проявляють їх герої з рідкісною винахідливістю та напрочуд неординарно.

Французький режисер Олександр Кофре надихнувся на створення свого фільму навесні 2010 року, коли Європу накрила хмара попелу від виверження вулкану Ейяфьядлаййокюдль. На головні ролі у свою картину він запросив талановитих акторів, гонорари яких обійшлися у чималу суму відносно загального бюджету проекту.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія , пригоди
В головних ролях
Валері Боннетон , Дені Бун , Дені Меноше , Альберт Дельпи , Беранжера МакНіс , Малик Бенталха , Констанс Долле , Міріам Азенкот , Арно Анріет , Ян Сортон
Режисер
Олександр Коффре
Сценарій
Лорен Зейтун , Олександр Коффре , Йохан Кромбі
Прокат
З 15 травня 2014 по 21 травня 2014
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
14 років