F 63.9 Хвороба кохання

F 63.9 Хвороба кохання (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «F 63.9 Хвороба кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

F 63.9 Болезнь любви /

Чергова робота режисерського тандему Дмитра Томашпольський та Олени Дем’яненко. Фільм-комедія про кохання доктора-венеролога і космонавта і секретний урядовий експеримент космічного масштабу. Стрічка отримала свою назву у процесі зйомок, коли автори роботи дізналися, що Всесвітньої організація охорони здоров'я включила кохання до переліку психічних відхилень під кодом F63.9 поряд із алкоголізмом, клептоманією і токсикоманією. Фільм – досить несподіване і дивне звернення до жанру романтичної комедії, де досить різко та зухвало доводяться до абсурду та вивертаються навиворіт звичні штампи історій про нещасних закоханих, у чиї стосунки втручається то третій зайвий, то урядова змова.

Кінострічка «F63.9 Хвороба кохання» - гідна українська комедія для всіх любителів інтелектуального гумору та незвичайного кіно!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Володимир Абазопуло, Олександр Баргман, Денис Ясик, Олександр Ігнатуша, Лариса Кадочникова, Світлана Крючкова, Олег Оссіна, Ніна Сіль, Наташа Шамина
Режисер
Олена Дем'яненко, Дмитро Томашпільський
Сценарій
Дмитро Томашпільський
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 12 листопада 2014
Тривалість
82 хв.
Вікові обмеження
- років