П'ятдесят відтінків темряви

П'ятдесят відтінків темряви (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «П'ятдесят відтінків темряви» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

На пятьдесят оттенков темнее / Fifty Shades Darker

Анастейша Стіл (Дакота Джонсон) важко переживає розрив відносин з Крістіаном Греєм (Джеймі Дорнан). Наближається відкриття фотовиставки, на яку вони планували сходити удвох. Крістіан пропонує не міняти планів і, зустрівшись, пара знову сходиться. Але новий етап життя, наповнений радісними подіями, затьмарюється появою Лейли (Белла Хіткот). Жінка, як дві краплі води схожа на Анастейшу, страждає від психічного розладу. І це були б тільки її проблеми, але Лейла – колишня сабміссів Крістіана, яка не відчуває до його коханої ніяких теплих почуттів.

Мелодрама «П'ятдесят відтінків темряви» – це продовження фільму «П'ятдесят відтінків сірого», екранізація другої частини однойменного роману Е.Л. Джеймс. Права на екранізацію були придбані ще в 2012 році. Знімальний процес проходив у Ванкувері, там же, де працювали і над першим фільмом. Зйомки тривали з лютого по квітень 2015 року. Відразу ж по їх завершенні команда приступила до роботи над третьою частиною.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Дакота Джонсон, Тайлер Хеклін, Джеймі Дорнан, Кім Бесінджер, Белла Хіткот, Хью Денсі
Режисер
Джеймс Фоулі
Сценарій
Ніал Леонард, Е.Л. Джеймс
Прокат
З 09 лютого 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
16+