Подорож Гектора у пошуках щастя

Подорож Гектора у пошуках щастя (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Подорож Гектора у пошуках щастя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Путешествие Гектора в поисках счастья / Hector and the Search for Happiness

Головний герой комедії – Гектор (Саймон Пегг). Він чесний та добросовісний психіатр, якому щодня доводиться вислуховувати людей, які вважають себе нещасними. Він намагається навчити людей жити правильно, отримувати від життя задоволення. Але з кожним днем все ясніше розуміє – сам він цього робити не вміє. Аби вдосконалити свої уявлення про щастя, доктор вирушає у подорож по світу. Він настільки захопився поїздкою, що не хоче повертатися. Навіть попри те, що дома на нього чекає давня та вірна подруга Клара (Розамунд Пайк).

Пригодницька комедія «Подорож Гектора у пошуках щастя» – це екранізація однойменного роману Франсуа Лелорда. Сам автор, як і головний герой книги – психолог та тривалий час працював, приймаючи пацієнтів. Дана книга стала його доволі успішним літературним дебютом. Не заглиблюючись у професійні терміни, з легким гумором, читач отримував консультацію спеціаліста з питань пошуку щастя.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, Німеччина, Канада ЮАР
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія, пригоди
В головних ролях
Саймон Пегг, Тоні Коллетт, Розамунд Пайк, Стеллан Скарсгард, Жан Рено
Режисер
Пітер Челсом
Сценарій
Марія фон Геланд, Пітер Челсом, Тінкер Ліндсей
Прокат
З 18 грудня 2014
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
14 років