Машина часу в джакузі 2

Машина часу в джакузі 2 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Машина часу в джакузі 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Машина времени в джакузи 2 / Hot Tub Time Machine 2

Ось уже 4 роки минуло з тих пір, як Нік (Крейг Робінсон), Джейкоб (Кларк Дьюк) і Лу (Роб Корді) здійснили подорож у часі та опинилися в 1986 році. З тих пір їх життя ґрунтовно змінилася. Адже кожна людина на планеті тепер знає, що інтернет винайшов Лу, а кращі світові хіти вигадав Нік. Вони багаті та успішні, а їх імена на вустах усього світу. І все завдяки подорожам у часі. Але життя втрачає колишню безтурботність – Лу поранений і може померти в будь-яку хвилину. Друзі знову вдаються до допомоги джакузі, однак потрапляють не в минуле, як хотіли, а на 10 років вперед – в 2024 рік. Більше того, тепер вони не зможуть подорожувати в часі, самостійно обираючи рік, в якому вони опиняться. Машина сама визначає де і коли і потрібно опинитися.

Комедія «Машина часу в джакузі 2» виходить на екрани завдяки режисерові Стіву Пінку і сценаристу Джошу Хілд, які зняли і першу частину комедії. До зйомок стали на початку літа 2013.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Крейг Робінсон, Чеві Чейз, Адам Скотт, Гілліан Джейкобс, Томас Леннон, Кларк Дьюк, Роб Корді
Режисер
Стів Пінк
Сценарій
Джош Хілд
Прокат
З 26 березня 2015
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
18 років