Я, Тоня (16+)

Я, Тоня (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Я, Тоня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ледяная стерва / I, Tonya

Тоня Хардінг (Марго Роббі) вперше стала на ковзани коли їй було 4 роки. Відтоді вона наполегливо працювала для досягнення своєї мети – перемоги. Черговий національний чемпіонат міг би стати переможним, якби не спритна суперниця Ненсі Керріган (Кейтлін Карвер). Чоловік Тоні Джеф Гіллоулі (Себастіан Стен) найняв невідомого чоловіка, аби той поламав ноги головній конкурентці своєї коханої.

Спортивна драма «Я, Тоня», заснована на реальних подіях із життя фігуристки Тоні Хардінг, деякими своїми епізодами нагадує чорну комедію. Головну роль виконала Марго Роббі («Загін самогубців»). Аби краще зрозуміти свою героїню, Роббі зустрічалася із самою Хардінг. Також акторку тренували професійні фігуристи. Роббі з’явится на екрані у 110 різних костюмах, частина з яких повністю відтворюють костюми Тоні Хардінг з її виступів на льоду. Режисером стрічки став Крейг Гіллеспі («Рука на мільйон»), який має досвід зйомок драм про долі спортсменів.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
біографія, драма, спорт
В головних ролях
Марго Робі, Боббі Каннавале, Себастіан Стен, Маккенна Грейс, Кейтлін Карвер
Режисер
Крейг Гіллеспі
Сценарій
Стівен Роджерс
Прокат
З 08 лютого 2018, орієнтовно по 21 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
16+