День Незалежності: Відродження

День Незалежності: Відродження (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «День Незалежності: Відродження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

День Независимости: Возрождение / Independence Day: Resurgence

З часу першої атаки прибульців на Землю минуло 20 років. За ці роки виросло нове покоління людей, яке освоїло технології інопланетян. Людство боїться нового вторгнення і робить все, щоб йому запобігти. На Місяці розгорнуто військову база, діють потужні системи стеження. Але якою б ретельною не була підготовка до атаки інопланетян, більшість людей до неї не готові. У вирішальний момент не нове озброєння, а безстрашність та рішучість декількох можуть вирішити долю людства.

Фантастичний бойовик «День незалежності: Відродження» – це сиквел фільму «День незалежності» 1996 року. Режисерське крісло знову посів Роланд Еммеріх, якому прекрасно вдаються фільми-катастрофи. Взяти участь у створенні сиквела запрошували Уілла Сміта, спеціально для цього було написано ще один варіант сценарію. Однак Сміт відмовився зніматися в продовженні. Зйомки стартували в квітні 2014 року. Фільм вийде на екрани у технології ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Ліам Хемсворт, Майка Монро, Джої Кінг, Білл Пуллман, Джефф Голдблюм, Шарлотта Генсбур
Режисер
Роланд Еммеріх
Сценарій
Ніколас Райт, Джеймс А. Вудс, Дін Девлін
Прокат в Києві
З 23 червня 2016, орієнтовно по 03 серпня 2016
Прокат в технології IMAX та 4DX до
13 липня 2016 р.
Прем'єрний період до
29 червня 2016 р.
Знижки в технологіях IMAX та Cinetech+ в будні та вихідні весь день з
30 червня 2016 р.
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
12+