Вроджена вада

Вроджена вада (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вроджена вада» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Врожденный порок / Inherent Vice

Головний герой кримінальної мелодрами – Ларі «Док» Спортелло (Хоакін Фенікс). За вікном 60-і. Він живе у Лос-Анджелесі, займається приватними детективними розслідуваннями і любить курити травку. Одного разу Дока розшукала його колишня подруга. Вона почала із захватом ділитися зі своїм колишнім враженнями про нового багатого приятеля, про його дружину, коханок і колишніх. Хоча дівчина неабияк набридла Доку, коли вона зникає, хлопець береться її шукати. З'ясовується, що зникнення дівчини пов'язане з іншими розслідуваннями, які він веде.

В основу фільму «Вроджена вада» ліг однойменний роман Томаса Пінчона. Режисером став Пол Томас Андерсон – володар золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю за фільм «Любов, що збиває з ніг». На головну роль спочатку збиралися запросити Роберта Дауні мол., проте пізніше творці змінили своє рішення на користь Хоакіна Фенікса («Гладіатор», «Вона», «Переступити межу»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, мелодрама, комедія, кримінал, детектив
В головних ролях
Хоакін Фенікс, Джош Бролін, Оуен Уїлсон, Кетрін Уотерсон, Різ Уізерспун, Бенісіо Дель Торо
Режисер
Пол Томас Андерсон
Сценарій
Пол Томас Андерсон, Томас Пинчон
Прокат
З 23 квітня 2015
Тривалість
148 хв.
Вікові обмеження
18 років