Ірраціональна людина

Ірраціональна людина (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ірраціональна людина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иррациональный человек / Irrational Man

Головний герой картини, професор філософії Ейб Лукас (Хоакін Фенікс), давно розчарувався в житті. На літо він приїжджає до маленького містечка у Род-Айленді, щоб викладати у місцевому коледжі. Незабаром у нього починається роман зі студенткою Джилл (Емма Стоун). Більше того, колега Ріта Річард (Паркер Поузі) також покладає надії на відносини з професором Лукасом. Але жодна з жінок не в змозі повернути Ейбу інтерес до життя. Дивний збіг обставин підштовхує героя до несподіваного вчинку.

Драма «Ірраціональний людина» – новий фільм Вуді Аллена. Прем'єра відбулася на Каннському кінофестивалі 2015 року. За свою 66-річну кар'єру АЛен знявся в 40 фільмах, написав 69 сценаріїв і став режисером 50-ти фільмів. Чотири рази він був удостоєний премії «Оскар» - за найкращі сценарії та режисуру. На одну з провідних жіночих ролей Аллен запросив Емму Стоун, яку рік тому зняв у «Магії місячного світла».

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, детектив
В головних ролях
Хоакін Фенікс, Емма Стоун, Джеймі Блеклі, Паркер Поузі, Джо Степлтон, Ненсі Керролл
Режисер
Вуді Ален
Сценарій
Вуді Ален
Прокат
З 27 серпня 2015 по 02 вересня 2015
Прокат у Львові до:
9 вересня 2015 р.
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років