Джим Ґудзик і машиніст Лукас (0+)

Джим Ґудзик і машиніст Лукас (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джим Пуговка и машинист Лукас / Jim Knopf und Lukas der Lokomotivfuhrer

Якось на віддалений маленький острів Луммерленд приходить поштова посилка. Відкривши її, місіс Ваас знаходить там маленького темношкірого хлопчика. Вона назвала його Джим Ґудзик та виростила як рідного сина. З часом острів стає замалим для усіх його жителів. Разом з машиністом Лукасом Джим відправляється у подорож на локомотиві. На них чекають пригоди, зустріч із справжнім драконом та визволення принцеси.

Пригодницький сімейний фільм «Джим Ґудзик і машиніст Лукас» – це екранізація однойменного популярного дитячого твору німецького письменника Міхаеля Енде. Книжку написано в 1960 році і відтоді вона не втрачає своєї популярності. На початку 60-х історію вперше екранізували, це був чорнобілий фільм, який згодом «розфарбували», у 90-х зняли мультсеріал. Повнометражний фільм про улюбленого дитячого героя, як і сама книжка, матиме продовження. Наразі творча група працює над сценарієм, а прем’єра продовження запланована на весну 2020 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, сімейний, фантастика
В головних ролях
Хеннінг Баум, Уве Оксенкнехт, Крістоф Марія Хербст, Аннета Фрір
Режисер
Денніс Ганзель
Сценарій
Дірк Анер, Ендрю Біркін
Прокат
З 28 червня 2018 , орієнтовно по 11 липня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
0+