Нас не наздогнати (16+)

Нас не наздогнати (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нас не наздогнати» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Нас не догонят / Joueurs

Спонтанний і привабливий Абель (Тахар Рахім) — неймовірний коханець і затятий гравець. Після несподіваної зустрічі з ним буденне життя Елли (Стейсі Мартін) кардинально змінюється. Разом вони кидаються у привабливий підпільний світ казино, де всім заправляють адреналін та високі ставки. Їх залежність стає обопільною, що подвоює шанси та підвищує ризики. Історія кохання, яка почалась зі звичайного парі, скоро перетворюється на неконтрольовану жагу до гри і пристрасть одне до одного.

Світова прем'єра драми «Нас не наздогнати» успішно пройшла у рамках програми «Двотижневик режисерів» 71 Каннського кінофестивалю. Головні ролі у фільмі молодого французького режисера Марі Мондж виконали Стейсі Мартін, яка здобула популярність після скандальної «Німфоманки» Ларса фон Трієра, та зіграла у фільмах «Висотка» і «Молодий Годар», і Тахар Рахім, зірка фільмц «Пророк» Жака Одіара.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Тахар Рахім, Стейсі Мартін, Брюно Волкович, Карім Леклу, Марі Денарнауд
Режисер
Марі Мондж
Сценарій
Ромен Компін, Жюльєн Гетта, Марі Мондж
Прокат
З 13 вересня 2018 по 19 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16+