Король Артур: Легенда меча (12+)

Король Артур: Легенда меча (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Король Артур: Легенда меча» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Меч короля Артура / King Arthur: Legend of the Sword

Молодий Артур (Чарлі Ханнем) днями тиняється провулками Лондініума. Хлопець нічого не знає про своє походження і не замислюється про це, допоки в його руки не потрапляє меч Ескалібур. Завдяки силі, яку приховує в собі зброя, Артур дізнається, що народжений бути королем. Його батьків убив Вортігерн, який тепер незаконно посідає престол. Хлопець вирішує організувати повстання і скинути тирана. На шляху до поставленої мети він зустріне своє кохання – прекрасну Гвіневру (Астрід Берже-Фрісбі).

Пригодницький фентезійний фільм «Король Артур: Легенда меча» – чергова робота культового режисера Гая Річі («Карти, гроші, два стволи», «Великий куш»). Зйомки розпочали в березні 2015 року, працювали у Великобританії, в Уельсі та Шотландії. Для героя британських легенд та романів короля Артура ця картина стане п'ятнадцятою появою на екрані. Припускають, що фільм стане першим у можливій серії з шести фільмів про лицарів Круглого столу.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2017
Країна
США, Австралія, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, драма, пригоди
В головних ролях
Чарлі Ханнем, Джуд Лоу, Астрід Берже-Фрісбі, Аннабелль Уолліс, Ейдан Гіллен, Ерік Бана
Режисер
Гай Річі
Сценарій
Джобі Гарольд, Гай Річі, Лайонел Уігрем
Прокат
З 11 травня 2017, орієнтовно по 19 липня 2017
Прокат у технології 4DX
До 31 травня 2017
Прем'єрний період
До 17 травня 2017
Знижки в технології Cinetech+ в будні та вихідні весь день
З 18 травня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
12+