Венера в хутрах

Венера в хутрах (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Венера в хутрах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Венера в мехах / La Vénus à la fourrure

Події картини «Венера у хутрах» розгортаються у Парижі. Починаючий театральний режисер Тома (Матьє Амальрік) ніяк не може знайти актрису, гідно виконання головної ролі у його першій режисерській роботі. Така вимогливість зумовлена особливою любов’ю Тома до майбутньої постановки по роману Леопольда фон Захер-Мазоа. Прослухавши безліч дівчат, він розгублений. Та на порозі з’являється грубувата та наполеглива Ванда (Емманюель Сеньє). Вона енергійна та вульгарна – саме таких жінок Тома терпіти не може. Проте саме Ванда зачаровує його тим, що як ніхто інший підходить на головну роль. Захоплення жінкою як актрисою переростає у шалену одержимість.

Фільм відмічено премією Сезар за кращу режисерську роботу Романа Поланскі. А у Каннах він претендував на золоту гілку у шести номінаціях, у тому числі за кращий адаптований сценарій. Однойменний роман Захер-Мазоха неодноразово приваблював кінематографістів. Вперше його екранізували у Росії у 1914 році.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2013
Країна
Франція, Польща
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Еммануель Сеньє, Матьє Амальрік
Режисер
Роман Поланскі
Сценарій
Девід Айвз, Роман Поланскі, Леопольд фон Захер-Мазох
Прокат
З 29 травня 2014
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років