Земля ведмедів

Земля ведмедів (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Земля ведмедів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Земля медведей / Land of the Bears

Документальний фільм «Земля ведмедів» відкриє перед глядачем світ, де не ступала нога людини. Повноправні господарі тут – ведмеді. Непомітно для тварин, мі зможемо спостерігати за типовими мешканцями півострова. Один з «героїв» фільму – дорослий ведмідь, досвідчений та сильний. Особливе місце відведене розповіді про ведмедицю з двома маленькими ведмежатами. Паралельно з цими історіями, творці показали життя молодого самця, який зовсім нещодавно сам був ведмежам. Історії ведмедів, які не зустрічались впродовж усього фільму, мають перетнутися у фіналі.

Для французьких кінодокументалістів «Земля ведмедів» далеко не перший проект, закликаний змусити людей замислитися над дбайливим відношенням до природи. Зйомки картини повністю проходили на території заповідників та заказників півострова Камчатка. Група працювала серед дикої природи майже рік, аби детально зафільмувати всі етапи життя бурих ведмедів, від слідкувати їх пересування та способи харчування в різні пори року. Впродовж усього знімального процесу документалістів супроводжували інспектори природних заповідників – підказуючи, якою буде поведінка тварин у різних ситуаціях, забезпечуючи захист.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
документальний
Режисер
Гійом Вінсент
Сценарій
Тьєррі Комміссіонат, Франсуа де Карсалад дю Понт, Бенуа Черьє
Прокат
З 02 січня 2014
Тривалість
95 хв.