Леонардо: Місія Мона Ліза (0+)

Леонардо: Місія Мона Ліза (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Леонардо: Місія Мона Ліза» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.
Леонардо: Миссия Мона Лиза / Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa

У невеличкому селищі Анкіану, недалеко від міста Вінчі ріс талановитий хлопчик Леонардо. Йому не було рівних у винаходах. Разом із вірним другом Лоренцо вони втілюють неймовірні ідеї Лео. Шкода лише, що чарівна дівчина Джоконда насміхається над хлопцем. Якось у селищі з’являється дивний чоловік та розповідає дітям про приховані скарби. Не вагаючись, друзі вирушають на пошуки.

Мультфільм «Леонардо: Місія Мона Ліза» створено в Італії. Над сценарієм працювала ціла команда – Франческо Манфіо, Анна Манфіо та Серджио Манфіо. Останній зайнявся режисурою. Це не перша їхня спільна робота. У послужному списку є серіал про Леонардо та фільм про ще одну історичну особистість – Марко Поло. Роботи команди Манфіо вирізняються яскравістю та реалістичністю, тож дивитися за пригодами хлопчика Лео, який то літає за допомогою свого нового винаходу, то спускається на дно моря з аквалангом, буде однаково цікаво як дітям, та і їхнім батькам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація, пригоди, сімейний
В головних ролях
-
Режисер
Серджо Манфіо
Сценарій
Франческо Манфіо, Серджо Манфіо
Прокат
З 12 квітня 2018, орієнтовно по 02 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
0+