Мама

Мама (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мама» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мама / Mama

Якщо ви любите лякатися по-справжньому, а шаблонні фільми жахів з банальним сюжетом вам уже набридли, настав час подивитися новий фільм під назвою «Мама», одним з продюсерів якого є Гільєрмо Дель Торо.

Видатний мексиканський сценарист, кінорежисер і письменник, який подарував світу «Лабіринт Фавна», знається на створенні зловісної та лячної атмосфери, яка поступово нагнітається протягом усього фільму і досягає свого піку лише майже наприкінці. Ця картина якраз з таких. Не чекайте, що з усіх щілин вистрибуватимуть монстри, на всі боки розбігатимуться підлітки та шумітимуть бензопили. Замість цього вас чекає серйозний психологічний тиск, підкріплений якісно написаним сценарієм.

Сюжет розгортається навколо двох маленьких дівчаток, знайдених у старій хатині, розташованій у глухому лісі. Дівчатка виглядають виснаженими і здичавілими, проте якимось дивом їм все ж вдалося вижити в порожньому будинку в гущавині лісу, протягом цілих п'яти років. Єдиними родичами дівчаток виявляються молода подружня пара – Люк і Анабель. Вони наївно вважають, що в теплому сімейному колі малятка знову стануть такими, як колись. Але вони не знають найголовнішого – мати дівчаток ніколи не залишала їх... Незабаром вона прийде за ними.

«Мама» – фільм для найстійкіших любителів жанру жахів. Забудьте все, що ви знали про істот, що приходять із темряви. Вас чекає зустріч з дечим, чого ви ніколи не бачили раніше. Перевтілена сутність матері, яка скучила за своїми дочками, буде приходити в їх нову сім'ю знову і знову, щоб побажати дівчаткам добраніч. І вона ніколи їх не залишить.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Іспанія, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Джессіка Честейн, Микола Костер-Вальдау, Джейн Моффат, Меган Чарпентье, Деніел Кеш, Джулія Шантрі, Ханна Чізмена, Ізабель Нелісс, Хав'єр Боте, Морган МакГаррі
Режисер
Андрес Мускетті
Сценарій
Ніл Кросс, Андрес Мускетті, Барбара Мускетті
Прокат
З 17 січня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років