Мувi 43

Мувi 43 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мувi 43» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Муви 43 / Movie 43

Що буде, якщо взяти 25 американських кінозірок першої величини, кращих комедійних сценаристів і режисерів, зібрати їх усіх разом в одному проекті і зняти з них усі моральні обмеження? «Муві 43» – відповідь на це питання. Такого градусу безумства кінематограф ще не бачив. Не вірите? Що ж, дуже даремно. Втім, ваш скепсис випарується після перегляду одного лише трейлера.

Комедія об'єднує в собі 25 невеликих скетчів, зв'язаних в одну загальну сюжетну лінію. Ви не встигнете занудьгувати ні на секунду: потік жартів, гегів, пародій і дотепів литиметься з екрану, починаючи з перших хвилин фільму і до самих його фінальних титрів.

Багато в чому фільм виграє завдяки чудовому акторському складу. Холлі Беррі, Річард Гір, Х'ю Джекман, Джонні Ноксвіл, Кейт Уінслет... Цей список можна продовжувати ще довго. Одним з режисерів картини є Пітер Фарреллі, а вже ця людина знає, як розсмішити глядача.

Х'ю Джекман зіграв у картині чоловіка, у якого під підборіддям знаходиться... втім, самі побачите. Притому цю дивину помічає тільки героїня, яку зіграла Кейт Уінслет. Джерард Батлер грає лепрікона-сквернослова, а герої Кейт Босворт і Річарда Гіра вивчають ультрасучасний гаджет i-Babe, розроблений для збереження подружньої вірності. У вас ще залишилися сумніви з приводу нормальності цього кіно?

«Муві 43» – це ковток свободи для тих, кому набридли політкоректність, соціальні норми, прісність і святенництво. Комедії такого калібру виходять раз на п'ять років. Не пропустіть новий фільм Пітера Фарреллі з участю блискучих акторів, яких всі ми так любимо. Якщо ви не зійдете з розуму, то принаймні круто повеселитися.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Холлі Беррі, Джерард Батлер, Ганна Феріс, Х'ю Джекман, Джонні Ноксвіл, Крістофер Мінц-Плассе, Шонн Вільям Скотт, Емма Стоун, Кейт Уінслет, Хлоя Грейс Морец
Режисер
Стівен Брілл, Пітер Фарреллі, Елізабет Бенкс
Сценарій
Уїлл Керлі, Стів Бейкер, Патрік Форсберг
Прокат
З 17 січня 2013
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
18 років