Мій друг Борис Нємцов

Мій друг Борис Нємцов (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мій друг Борис Нємцов» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мой друг Борис Немцов

Документальний фільм-портрет політика Бориса Нємцова, вбитого в Москві на Великому Кам'яному мосту за невідомих обставин 27 лютого 2015 р. Дівчина-режисер працює в новинах і отримує завдання знімати репортажі про відомого політика. Її камера слідує за ним всюди — супроводжує в машинах і купе потягів, стежить за його виборчою кампанією, фіксує жарти, мрії і плани, розкриває найпотаємніші сторони особистості цієї великої людини. Камера вихопила трохи більше, ніж повинна була, перетворивши побачене на кіно. Жарт за жартом, і ось ви вже добрий друг Нємцова.

Стрічка отримала нагороди Краківського кінофестивалю, Одеського міжнародного кінофестивалю та головний приз на фестивалі Message to man.

Зося Родкевич — режисерка-документалістка, народилася 1990 року. Закінчила майстерню документального кіно і театру Марини Разбєжкіної. Брала участь у проекті "Строк" режисерів Пивоварова/Костомарова/Расторгуєва (2014) і фільмі "Київ/Москва" (2015) Олени Хорєвої. «Мій друг Борис Нємцов» — її повнометражний дебют.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2016
Країна
Естонія, Росія
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний
Режисер
Зося Родкевич
Сценарій
Зося Родкевич
Прокат
З 13 жовтня 2016, орієнтовно по 19 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
13 жовтня 2016 р.
Тривалість
72 хв.
Вікові обмеження
16+