Моя бабуся Фані Каплан

Моя бабуся Фані Каплан (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Моя бабуся Фані Каплан» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Моя бабуся Фані Каплан

Журналістка приїжджає в передмістя Парижа до старого, у якого зберігається щоденник його бабусі Фанні Каплан. Записи допоможуть зрозуміти як жила і що відчувала ця відважна жінка. Зовсім юна Фанні (Катерина Молчанова) шалено закохується в анархіста Віктора Гарського (Іван Бровін). Під час підготовки до теракту спрацьовує вибуховий пристрій. Гарський ховається, а поранена Фанні бере на себе провину і 10 років проводить у засланні. Після звільнення, травмована не тільки фізично, а й душевно, дівчина зустрічає Дмитра Ульянова. Популярність брата Дмитра Володимира, зростає загрозливими темпами.

Історична мелодрама «Моя бабуся Фані Каплан» розповідає про життя жінки, яка увійшла в історію за спробу вбити Леніна. Режисурою зайнялася Олена Дем'яненко. Сценарій писали спільно сама Дем'яненко, Дмитро Томашпольський та Мирослав Слабошпицький. Основні зйомки проходили в Києві та його околицях. На підтримку фільму переможниця Євробачення 2016 Джамала записала саундтрек.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма
В головних ролях
Катерина Молчанова, Мирослав Слабошпицький, Ігор Бровін
Режисер
Олена Дем'яненко
Сценарій
Олена Дем'яненко, Дмитро Томашпольський, Мирослав Слабошпицький
Прокат
З 08 грудня 2016, орієнтовно по 14 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
08 грудня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+