Овердрайв (12+)

Дивіться фільм Овердрайв (12+) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Овердрайв (12+) 2017 року.
Overdrive

Брати Ендрю (Скотт Іствуд) і Гаррет (Фредді Торп) – відмінні гонщики. Але головний прибуток їм приносить зовсім не участь в змаганнях, а викрадення дорогих авто. Після чергової успішної справи їх знайшов власник викраденої машини, хрещений батько місцевої мафії Джакомо (Сімон Абкарян). Він не збирається віддавати братів в руки правосуддя. В обмін на життя і свободу Ендрю і Гаррет повинні викрасти Ferrari 1962 року випуску. Але провернути це удвох буде важко, тож брати збирають команду таких же, як і вони авантюристів і відчайдухів.

Бойовик «Овердрав» про викрадачів дорогих автомобілів зняв режисер з Колумбії Антоніо Негрет. У його послужному списку 8 успішних телесеріалів на телебаченні США. Сценаристи стрічки Майкл Брандт і Дерек Хаас з США працювали разом над фільмом «Подвійний форсаж», що вийшов в 2003 році – бойовик з перегонами знайомий для них жанр. Зйомки проходили в Парижі і Марселі починаючи з січня 2016 року.

Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Скотт Іствуд, Фредді Торп, Ана де Армас, Гайя Вайсс, Клеменс Шик, Сімон Абкарян
Режисер
Антоніо Негрет
Сценарій
Майкл Брандт, Дерек Хаас
Прокат
З 20 липня 2017, орієнтовно по 09 серпня 2017
Прем'єрний період
До 26 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12+