Prince: Sign o the times (мовою оригіналу) (12+)

Prince: Sign o the times (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Prince: Sign o the times (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Prince: Sign o the times

22 та 23 листопада одночасно у всьому світі презентують стрічку «Знамення часів» («Sign o'the times»), присвячену величному Прінсу. Через 30 років після прем’єри в кіно і через рік після смерті артиста видовищне шоу повернеться на екрани у відреставрованій версії. Єдиний показ цього фільму знову об’єднає прихильників виконавця з різних країн. І Україна - не виняток.

Концертний фільм «Знамення часів» («Sign o'the times») містить записи живих виступів з Роттердаму та Міннесоти, які перериваються короткими вставками про життя та творчість Прінса. Вперше він був представлений широкому загалу у 1987 році. Журнал Rolling Stone поставив цей концерт на першу сходинку у своєму рейтингу, а видання Variety визнало неймовірну гармонію між музикою і зображенням.

#KyivMusicFilm запрошує поринути у всесвіт легендарного артиста, чиї пісні неодноразово займали перші позиції відомих чартів, а його творчість охоплює такі напрямки як рок, фанк, джаз та багато інших є невід’ємною частиною світового року і соулу, фанку і духовних балад.   Шоу, зроблене ще в 1987 році, і сьогодні вражає яскравими та якісними виступами. Тож вдягайте щось персикове або чорне — як і 30 років тому робили фани на легендарному концерті та приходьте згадати легендарного Прінса.

Єдиний показ відбудеться 22 листопада у кінотеатрах України.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Великобританія
Мова
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
концерт
В головних ролях
Прінс
Режисер
Прінс, Альберт Магнолі
Сценарій
-
Прокат
22 листопада 2017
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
12+