Оселя зла: Фінальна битва

Оселя зла: Фінальна битва (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Оселя зла: Фінальна битва» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Обитель зла: Последняя глава / Resident Evil: The Final Chapter

Дії фільму розгортаються відразу ж після подій, показаних в попередній частині. Щоб продовжити свою місію Еліс (Міла Йовович) повинна відправитися туди, звідки все почалося, в місто Ракун-Сіті. По дорозі дівчина зустріне як старих приятелів, так і тих, хто раніше не відрізнявся особливою дружелюбністю. Людство, як і раніше, близьке до зникнення. І героїні доведеться зібрати всі свої сили, щоб здобути остаточну перемогу над злом.

Фантастичний бойовик «Оселя зла: Фінальна битва» - шостий та, ймовірно, заключний фільм франшизи про Еліс, яка знищує зомбі. Традиційно автором сценарію і режисером виступив Пол У. С. Андерсон, а головну роль виконала його дружина Міла Йовович. Вихід картини на екрани спочатку був запланований на 2014 рік, але робота була призупинена через вагітність виконавиці головної ролі. Основні зйомки проходили в околицях Кейптауна і закінчилися в грудні 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2017
Країна
Німеччина, Австралія, Канада, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, фантастика, бойовик, трилер
В головних ролях
Мілла Йовович, Рубі Роуз, Елі Лартер, Іен Глен, Шон Робертс, Оуен Мекен
Режисер
Пол У. С. Андерсон
Сценарій
Пол У. С. Андерсон
Прокат
З 16 лютого 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Прем'єрний період до
22 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+ з
23 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
16+