Рідні

Дивіться фільм Рідні (Родные) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Рідні.
Родные / Рідні

У фільмі показані взаємини між родичами, які розділені не тільки кілометрами або кордонами держав, а й лініями бойових дій. Легендарний режисер Віталій Манський проїхав через всю Україну щоб поспілкуватися з родичами з Донбасу, Львова, Одеси і Криму, які після анексії Криму та початку війни на Донбасі опинилися по різні боки конфлікту. На тлі сімейних відносин фільм покликаний показати глибинні корені конфлікту, який позбавив рідного дому мільйони і забрав життя тисяч людей.

Документальна драма «Рідні» знята режисером Віталієм Манським. Народжений у Львові, він отримав кіноосвіту в Москві і вся його кар'єра побудована в цьому місті. Манський є президентом фестивалю «Артдокфест» і російської Національної премії в області неігрового кіно «Лаврова гілка». У березня 2014 року Манський підписав лист на підтримку України. З 2015 року проживає в Ризі. Прем'єра фільму відбулася на Карловарському міжнародному фестивалі.

Рік
2017
Країна
Україна, Німеччина, Латвія, Естонія
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
драма, документальний
В головних ролях
-
Режисер
Віталій Манський
Сценарій
Віталій Манський
Прокат
З 02 лютого 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 лютого 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+