Чарівна флейта (мовою оригіналу) (0+)

Чарівна флейта (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чарівна флейта (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Волшебная флейта / ROH Live: The Magic Flute

Королівська опера відкриває сезон кінопоказів фантастичною оперою Моцарта «Чарівна флейта». Вистава вперше транслюватиметься на великому екрані та перенесе глядачів у володіння Королеви Ночі.

Принц Таміно обіцяє Королеві Ночі врятувати її дочку Паміну від чарівника Зарастро. Разом із птахоловом Папагено він вирушає в дорогу — але виявляється, що все не так просто, як здається...

Класичний спектакль у постановці Девіда МакВікара відкриває нам обидві сторони опери Моцарта, як комічну, так і серйозну. Глядачі переносяться у фантастичний світ танцюючих тварин, летючих механізмів і яскравого зоряного неба. Постановка слугує прекрасним фоном для іскрометної музики Моцарта, з її колоритнимим феєрверками Королеви Ночі, ліричними любовними дуетами Таміно та Паміни, а також веселими, схожими на народні пісні аріями Папагено.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
-
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
-
Режисер
Девід МакВікар
Сценарій
-
Прокат
25 жовтня 2017
Знижки весь день
25 жовтня 2017
Тривалість
190 хв.
Вікові обмеження
0+