Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто (мовою оригіналу) (0+)

Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонська королівська опера у кіно: Ріголетто (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонская королевская опера в кино: Риголетто / Royal Opera House London: Rigoletto

В основі сюжету опери Джузеппе Верді, поставленої Девідом Маквікаром для Королівського оперного театру - тема спокушання невинних. Ріґолетто — придворний блазень герцога Мантуанського — був проклятий батьком однієї з дівчат, яких він спокусив. І коли герцог спокушає дочку Ріґолетто Джильду, здається, що прокляття справджується...

Постановка Девіда Маквікара підкреслює жорстокість, що панує при Мантуанському дворі. Під живі мелодії Верді розчепурені придворні бенкетують і віддаються оргіям. У цій опері лунають музичні шедеври Верді — усім добре знайома арія Герцога «La donna è mobile», у якій він висловлює свою зневагу до жіночої статі, протяжні ліричні дуети Джільди з Ріґолетто та Герцогом, а також чудовий квартет у третій дії, в якому голоси магічним чином сплітаються в єдине ціле, коли опера вже наближається до свого трагічного фіналу.

У 1855 році Джузеппе Верді написав, що «Ріґолетто» — його найкраща опера. Щоб її поставити, композитору довелося подолати державну цензуру — цензори виступали проти зображення аморального правителя. Тим не менш, прем’єра опери в 1851 році мала величезний успіх. Протягом наступних 10 років її виконували 250 разів, і з того часу вона незмінно залишається однією з найпопулярніших у світі опер.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Велика Британія
Мова
італійська (з українськими та англійськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Дмитро Платаніанс, Люсі Кроу, Майкл Фабіано
Режисер
Девід Маквікар
Сценарій
-
Прокат
21 лютого 2018
Тривалість
166 хв.
Вікові обмеження
0+