#SELFIEPARTY

#SELFIEPARTY (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «#SELFIEPARTY» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

#SELFIEPARTY / #SELFIEPARTY

Четверо друзів приходять до тями в поліцейському відділку. Жахливе похмілля підтверджує здогад про те, що вчорашня вечірка вдалася. Тільки як бути з наслідками? Поліцейські запевняють, що на газоні перед будинком, де друзі веселилися, знайдено труп карлика. Переконати стражів порядку в тому, що вони не скоювали злочину, можна лише за допомогою незаперечних доказів. Задля цього потрібно зібрати якомога більше фото та відео, знятих учасниками вечірки.

Комедія «#SELFIEPARTY» режисера Любомира Левицького створена в традиційному жанрі американських молодіжних комедій. Акторів для свого проекту Левицький відбирав на всенародному кастингу. У підсумку, на участь у зйомках із більш як 10 тисяч було обрано 200 осіб. Для більшості задіяних акторів фільм є дебютним. Зйомки відбувалися у Львові. Будинок, де гриміла вечірка, став найбільшою декорацією, побудованою в Західній Україні.

imbd_logo Created with Sketch.
5.5/10
Рік
2016
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Ксенія Мішина, Артур Шуріпа, Борис Савенко, Богдан Рубан, Володимир Ситник, Сергій Зоренко
Режисер
Любомир Левицький
Сценарій
Сергій Касторних
Прокат
З 31 березня 2016 по 04 травня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 квітня 2016 р.
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+