Шерлок Гномс (0+)

Шерлок Гномс (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шерлок Гномс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Sherlock Gnomes

Головні герої мультфільму – добре знайомі юним глядачам Гномео і Джульєтта. Це два садових гноми. Людям тільки здається, що ці милі фігурки – нерухомі. Насправді ж, тільки но люди відводять погляд, у середовищі садових фігур починає вирувати життя. Солодка парочка закоханих гномів потрапляє на затишне подвір’я у Лондоні. Їхньому безтурботному життю приходить кінець, коли у місті несподівано починають зникати гноми. Не обійшла стороною біда і їхнє подвір’я – усі сусіди десь поділися поки Гномео та Джульєти не було вдома. Єдина надія на порятунок спільноти гномів – Шерлок Гномс, уславлений детектив, якому під силу розплутати будь-який злочин.

Мультфільм «Шерлок Гномс» є продовженням історії садових гномів Гномео і Джульєтти. Режисуру довірили Джону Стівенсону, на рахунку якого перший мультфільм «Кунг-фу панда». Над сценарієм працюватиме та ж команда, що вигадала і першу історію про гномів. Серед продюсерів талановитий Елтон Джон, який також писатиме музику до анімаційного фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний, пригоди
В головних ролях
Джонні Депп, Джеймс Мак-Евой, Емілі Блант, Чиветел Еджіофор, Меггі Сміт, Майкл Кейн
Режисер
Джон Стівенсон
Сценарій
Кевін Сесіл, Енді Рілі
Прокат
З 15 березня 2018, орієнтовно по 11 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
0+