24 листопада у Львові (Forum Lviv)
Спецпоказ українського фільму «Сімейний альбом» за участю знімальної групи. До Львова приїжджають: головна героїня фільму Самара Пірс, режисерка Марина Ткачук, продюсери Злата Єфіменко і Андрій Корнієнко. Після показу стрічки глядачі матимуть змогу поспілкуватись з її творцями. Не пропустіть! Буде цікаво!
16:00 – вступне слово;
16:10 – початок кінопоказу;
17:50 – відповіді на запитання глядачів.
ОПИС ФІЛЬМУ:
Австрійський інженер-хімік Александр Вінербергер з 1915 до 1934 роки жив та працював спершу у російській імперії, а згодом у СРСР. У 1932-33 роках у Харкові він на власні очі бачив наслідки Голодомору. Александр фотографував вулиці міста, на яких лежали мертві люди та плакали голодні сироти. Розуміючи небезпеку того, що він робить, чоловік вислав фотографії дипломатичною поштою до Відня та разом з родиною виїхав з союзу. У роки Другої світової війни Вінерберги знову тікали від людоненависницього режиму, цього разу до Британії. Фотохудожниця Самара Пірс є правнучкою Александра. У 2018 році вона вже приїздила до Харкова та фотографувала ті ж вулиці, що й прадід. Її метою було привернути увагу світу до Голодомору. Після повномасштабного вторгнення Самара знову приїхала до України аби вкотре засвідчити як виглядає геноцид українського народу.
Документальний фільм «Сімейний альбом» знято у партнерстві з Національним музеєм Голодомору-геноциду та Українським культурним фондом.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Як ми працюємо:
Щоб дізнатись, чи працює потрібний тобі кінотеатр, перейди в наш телеграм-канал: https://t.me/plankiua.
Відміна сеансу:
Якщо твій сеанс буде перервано, не хвилюйся, Планета Кіно поверне тобі квитки!
Що робити — читай на нашому сайті в розділі «Допомога».
Зверни увагу! Під час та після тривалих повітряних тривог, ми отримуємо багато запитів через масові скасування сеансів. У таких випадках ми можемо відключити телефонну лінію у разі перевантаження, а час нашої відповіді в месенджерах та на пошті через велику чергу може займати до однієї доби.
Гардероб:
Ми вирішили, що гардероб під час війни не працюватиме. Черга до гардеробу, що змушує глядачів затримуватися в кінотеатрі, та сигнал тривоги — комбінація, якої ми прагнемо уникнути. Для нас важливо, щоб у разі повітряної тривоги глядачі могли максимально швидко дістатися укриття та мали з собою власні речі. До того ж, через нестабільну ситуацію з електроенергією та теплопостачанням у залах може бути прохолодно.
- Рік
- 2024
- Країна
- Україна
- Мова
- українська
- Жанр
- документальний
- У головних ролях
- -
- Режисер
- Марина Ткачук
- Сценарій
- -
- Тривалість
- 110 хв.
- Вікові обмеження
- 12+