Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза

Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза (1999) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Звездные войны: Эпизод 1 - Скрытая угроза /

Одна з найбільш очікуваних прем'єр нового кінороку, культовий блокбастер, а за сумісництвом - один з найбільш касових фільмів усіх часів, Зоряні війни: Епізод 1 3D вийде на світові та українські екрани 9 лютого. «Прихована загроза» сконвертована в формат 3D на найбільшій в світі голлівудській «фабриці» спецефектів «Industrial Light Magic» - під особистим керівництвом Джорджа Лукаса. Судячи з усього, на нас чекає грандіозне видовище, оскільки бюджет робіт з 3D-конвертації хоч і тримається в секреті, але оцінюється фахівцями в десятки мільйонів доларів. Процес комп'ютерного перетворення фільму йшов повільно, з величезною обережністю і повагою до матеріалу, копітко оброблявся кожен кадр плівки, як і належить в роботі над великим кіношедевром.

Сам Джордж Лукас заявив: «що Зоряні війни: Епізод 1 3D буде виглядати фантастично, оскільки ця картина ідеальна для перегляду в 3D-форматі. Сьогодні я не дбаю про створення нової трилогії «Зоряних війн», але дуже хочу бачити «Приховану загрозу» і «Імперія завдає удару у відповідь» в оновленому вигляді». За словами режисера, якщо перший досвід виявиться успішним, то решта п'ять фільмів будуть конвертовані в 3D вже в цьому році, і для цього в календарі «Industrial Light Magic» вже попередньо зарезервовано час для робіт. Слід зауважити, що хоча онлайн трейлер фільму не може відтворити й тисячної частки нових візуальних ефектів, якісні зміни навіть на не найбільшому телеекрані помітні неозброєним оком. Залишається тільки дочекатися великої прем'єри.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
1999
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, пригоди
В головних ролях
Ліам Нісон, Юен МакГрегор, Наталі Портман, Джейк Ллойд, Іен МакДайармід, Пернілла Аугуст, Олівер Форд Девіс, Хью Куарши, Ахмед Бест, Ентоні Деніелс
Режисер
Джордж Лукас
Сценарій
Джордж Лукас
Прокат
З 09 лютого 2012
Тривалість
136 хв.