Допремєрний показ «Сторожова застава» (0+)

Допремєрний показ «Сторожова застава» (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Допремєрний показ «Сторожова застава»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Допремьерный показ «Сторожевая застава» / Сторожова застава

Раді запросити усіх охочих на допрем’єрний показ фільму «Сторожова застава», що відбудеться 11 жовтня у кінотеатрі Планета Кіно Львів (Forum Lviv). Початок заходу о 18:00. У програмі заходу: зустріч з акторами та режисером; тематична фотозона; AR/VR-зона; розіграш призів; частування. Початок показу фільму о 19:00. Початок прес-конференції о 21:00.

Сонячне затемнення призвело до активізації часового порталу. Не розуміючи, як це сталося, хлопець на ім'я Віктор (Данило Каменський) опиняється не в своєму часі, а у далекому минулому, на тисячу років раніше. Зустрівшись з трьома безстрашними воїнами Олешком, Іллею та Добринею, Вітя легко здогадався що перед ним славнозвісні билинні богатирі. Хлопець не тільки потрапив в епіцентрі боїв між половцями і русичами, але і сам став до бою.

Пригодницький фільм «Сторожова застава» – робота українських кінематографістів. В основі сюжету однойменна книга Володимира Рутківського. Сашко Дерманський та Ярослав Войцешек переробили сценарій, адаптувавши його до специфіки жанру. Для режисера Юрія Ковальова картина є дебютною на великому екрані. Крім українських глядачів, фільм побачать відвідувачі кінотеатрів у Франції та ряді інших країн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
пригоди, фентезі
В головних ролях
Даніїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Наталія Сумська, Олександр Комаров
Режисер
Юрій Ковальов
Сценарій
Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек
Прокат
11 жовтня 2017
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
0+